Stengiamės, kad apsipirkti kofeino.lt el. parduotuvėje būtų kuo patogiau, o Jūsų užsakymai pristatyti sklandžiai bei laiku. Tam reikalinga tiksli Jūsų asmeninė informaciją, kurią mes renkame ir prižiūrime.

Kada renkama asmeninė informacija?

Jūsų asmeninė informacija renkama Jums užsakant prekes kofeino.lt el. parduotuvėje bei pateikiant užklausas dėl papildomos informacijos apie produktus, užsakymus, jų apdorojimą ir kt. Taip pat, prenumeruojant mūsų naujienlaiškius.

Kokiu tikslu renkama asmeninė informacija?

Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

Kokia asmeninė informacija renkama?

Renkama informacija būtina užsakymams bei tiesioginės rinkodaros veiksmas vykdyti:

Kokie slapukai naudojami svetainėje?

Jūsų naršyklėje įrašomi slapukai, kad geriau pažintume savo klientus ir naudojimasis svetaine būtų sklandesnis. Mūsų svetainėje naudojami šie slapukai:

Kaip prižiūrima asmeninė informacija?

Visa asmeninė bei su mokėjimais susijusi informacija surenkama ir tvarkoma saugiai (užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas) ir yra konfidenciali. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų (ir kitų klientų) asmeninės informacijos trečiosioms šalims (šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais). Jūs visada galite kreiptis ir sužinoti kokią Jūsų asmeninę informaciją mes saugome ir ją koreguoti ar ištrinti.
Turime teisę koreguoti ar pilnai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę pagalba@kofeino.lt

Dėl duomenų tvarkymo ar papildomos informacijos galite kreiptis bendraisiais mūsų kontaktais.